Mylord Premium

ZMRAZENO PŘÍMO NA MOŘI , IHNED PO LOVU. ČERSTVÉ JAK JEN MŮŽE BÝT

Vycházíme vstříc potřebám moderních zákazníků, kteří chtějí kupovat rybí výrobky pouze ve skvělé kvalitě – bez kompromisů. Velmi důležité, až rozhodující, pro kvalitu rybího masa je způsob jeho zmražení.

A proto jsme v roce 2008 uvedli na náš trh novou značku Mylord Premium. S tou se výhradně zaměřujeme na výrobky z rybí suroviny (zejména aljašské tresky), která byla zmrazena přímo na moři, na palubě lodi, ihned po ulovení a vyfiletování. Taková ryba má skvělou chuť a zachová si šťavnatost a pevnou konzistenci.

Navíc na moři zmrazené výrobky obsahují a dodají lidskému organizmu kvalitní dietní bílkoviny, minerály, stopové prvky a omega 3 nenasycené kyseliny v množství a kvalitě jako čerstvé, nezamrazené ryby.

Ty by ovšem musely být konzumovány do několika málo hodin po ulovení, což je prakticky možné pouze v přímořských oblastech.

Sortiment Mylord Premium

Porce z aljašské tresky 300g

Použitá surovina je filé z aljašské tresky, zmrazené přímo na moři, exkluzivní kvalita. Díky zpracování a šokovému zmrazení filé na palubě lodi do několika hodin po lovu je zachována kvalita rybího masa – po rozmrazení je jako čerstvě ulovená. Bez kostí. Filé vhodné pro děti.

Porce z filé z lososa obecného 300g

Porce z filé z lososa obecného 300g

Použitá surovina je losos atlantický (obecný) farmovaný v mořských fjordech v Chile. Je tučnější, než divoký losos, a proto velmi bohatý na omega 3 mastné kyseliny.

Filety z aljašské tresky 400g

Použitá surovina je aljašská treska, zmrazená přímo na moři, exkluzivní kvalita. Díky zpracování a šokovému zmrazení filé na palubě lodi do několika hodin po lovu je zachována kvalita rybího masa – po rozmrazení je jako čerstvě ulovená. Ochranná glazura proti vymrazení.

Tuňák steak 250g

Tuňák Mylord Premium

Použitá surovina je tuňák žlutoploutvý lovený v Pacifiku. Tento druh tuňáka patří k nejkvalitnějším. Jeho maso je jemné a velmi ceněné, vhodné pro grilování a uzení. Steaky bez kostí se vyrábějí z tuňáka zmrazeného přímo na moři. Uloveno v moři na ruční udici – bezpečné pro delfíny.

Filety z tresky tmavé 500g

Filety z tresky tmavé

Použitá surovina je treska tmavá, zmrazená přímo na moři, exkluzivní kvalita. Díky zpracování a šokovému zmrazení filé na palubě lodi do několika hodin po lovu je zachována kvalita rybího masa – po rozmrazení je jako čerstvě ulovená. Ochranná glazura proti vymrazení

Porce z filetů z tresky obecné 500g

Treska obecná

Použitá surovina je treska obecná, zmrazená přímo na moři, exkluzivní kvalita. Díky zpracování a šokovému zmrazení filé na palubě lodi do několika hodin po lovu je zachována kvalita rybího masa – po rozmrazení je jako čerstvě ulovená. Ochranná glazura proti vymrazení.

Hejk 600/800g

Hejk 600/800g

Použitá surovina je mořská štika senegalská, zmrazená na moři. Má pevnou konzistenci, bílé, nízkotučné maso a málo kostí. Perfektně se hodí na grilování.

NEKUPUJTE VODU, KUPUJTE RYBU!