Naše produkty

Mylord PREMIUM

Mylord PREMIUM

Pod touto značkou prodáváme pouze výrobky, které jsou ze suroviny zamražené ihned na moři.

Přímo na palubě lodi dojde k vyfiletování a okamžitému šokovému zamražení. Taková ryba má skvělou chuť a zachová si šťavnatost a pevnou konzistenci.

Hlavní přednosti produktů Mylord PREMIUM:

  • Okamžité zamražení na lodi ihned po ulovení
  • Uchování všech minerálních prvků
  • Pevná konzistence masa

Pouze technologie šetrného a šokového zamražení ihned na lodi vám nabídne vysoce kvalitní rybu po celý rok.

Mylord

Mylord

Značka Mylord reprezentuje ryby, které se z důvodu charakteru lovu nedají okamžitě zamrazit na lodi nebo jsou to ryby farmované.

Jedná se tak například o divokého lososa (také známého jako keta nebo gorbuša), který se loví pouze v jeden relativně krátký časový okamžik v rámci roku a technologie lovu neumožňuje okamžité filetování a zamražení na lodi. Pod značkou Mylord také prodáváme naše krevety, které pocházejí z farmovaného chovu.

I zde si zakládáme na tom, abychom zákazníkovi dodali tu největší možnou kvalitu a pracujeme s komoditou, kterou si sami doma připravujeme.

Privátní značky

Pro naše zákazníky jsme schopni vyrábět produkty na míru. Není pro nás problém pro Vás vyrobit produkty v požadované velikosti, v požadovaném balení nebo pod vlastní značkou. V případě Vašeho zájmu Vám připravíme cenovou kalkulaci pro Váš požadovaný výrobek

Velkoobchod

Dlouhodobá a důvěryhodná spolupráce s našimi dodavateli je základem naší činnosti. Pouze díky znalosti přání a požadavků našich zákazníků a dlouhodobé spolupráci s našimi partnery na straně dodavatelů můžeme být společně úspěšní v linii s požadavkem udržitelnosti. Jsme pro Vás schopni zajistit požadovanou rybí surovinu podle Vašeho požadavku a jsme Vám v těchto otázkách kdykoliv k dispozici.