O nás

Firma Euro Frigo Praha byla založena v roce 1991 a již déle než 30 let patří mezi nejvýznamnější dodavatele zmrazených ryb a mořských plodů do maloobchodu a gastronomie. Od svého počátku jsme patřili do německé skupiny Flamingo Fisch, jednoho z největších rybářů a dodavatelů kvalitní rybí suroviny.

Lovíme a dovážíme pro Vás ryby
a mořské plody z celého světa

Zakládáme si na tom, že většina naší produkce pochází z té nejkvalitnější, na moři zamražené suroviny. Dovážíme tak tu nejkvalitnější rybu, kterou můžete na českém trhu obdržet. Jsme hrdí na to, že jsme partnerem všech na českém a slovenském trhu aktivních potravinářských maloobchodních řetězců. Náš zákazník nás tak najde téměř na každém rohu. Naším posláním a cílem je dodávat do tržní sítě a do gastronomie jen rybí výrobky v té nejvyšší kvalitě – tedy především zmrazené přímo na moři. Všem našim odběratelům a distributorům tuto kvalitu nabízíme a je jenom na nich, zda se pro ni rozhodnou.

Výroba

Ryby, stejně jako jiné druhy potravin, jsou sezónní potravinou (v případě divokých ryb). Aljašská treska, divoký losos nebo tuňák jsou ryby, které se neloví po celý rok ale v pouze předem definovaných časových rámcích. Proto pouze technologie šetrného a šokového zamražení ihned na lodi Vám nabídne vysoce kvalitní rybu po celý rok.

Dozvědět se více

Udržitelnost

Záleží nám na tom, abychom to, co děláme dnes, mohli dělat po další generace. Proto se více a více zaměřujeme na prodej udržitelné rybí suroviny, která obsahuje certifikace MSC a ASC. V roce 2022 bude více než 70 % naší celkové produkce pocházet ze zdrojů udržitelného rybolovu. 

Dozvědět se více